OGRODY CZYTELNIKÓW
Leonarda Dąbrowska |
![]() |
![]() |
6 lat temu w miejscu mojego ogrodu rosło żyto. Od tego czasu dużo się zmieniło... Wybudowaliśmy dom, zamieszkaliśmy w nim i zaczęliśmy tworzyć ogród.
A właściwie w innej kolejności. Najpierw były pierwsze nasadzenia i zalążek ogrodu, potem budowa a teraz udoskonalamy wszystko. Ogród jest duży, ma ponad 2700 m kw. Znalazło się w nim miejsce na sad, warzywnik i rabaty ze stale kwitnącymi roślinami. Planów wciąż mamy dużo i będziemy je sukcesywnie realizować, ale póki co, cieszymy się z tego co mamy. Każdy tydzień przynosi coś nowego, kolorowego, pachnącego... Zapraszam do naszego ogrodu :)
|
KALENDARIUM
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Masz problem z uprawą roślin?
Chcesz zmienić swój ogród?
A może po prostu pragniesz przedstawić swoje ogrodnicze osiągnięcia?
Zapraszamy do współredagowania naszego miesięcznika „Mój Ogródek” . Na jego łamach uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i podzielisz się z innymi swymi doświadczeniami! Listy można kierować na adres redakcji – ul. Bobrowiecka 1, 00-728 Warszawa lub e-mailem na adres redakcja@mojogrodek.pl.
Uwaga: nagrodzimy wszystkie opublikowane materiały!
