UWAGA DZIAŁKOWCY!

Uprawiacie na swoich działkach warzywa, owoce i zioła? Znacie i stosujecie program wdrażania własnych upraw na działkach nowoczesnymi metodami opracowany przez PZD – „Otwarty Program zagospodarowania działek na miarę potrzeb współczesnych rodzin"?.

Troszczycie się o klimat, stosując m.in. racjonalną i oszczędną gospodarkę wodą, pozyskiwanie i gromadzenie deszczówki na różne sposoby, bądź inne ekozabiegi opisane w „Otwartym Programie klimatycznym"?

Napiszcie do nas i podzielcie się swoimi doświadczeniami, osiągnięciami i sukcesami w tych dwóch tak ważnych tematach! Na Wasze uprawowe bądź ekologiczne relacje, inspiracje, zdjęcia i przemyślenia czekamy pod mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najlepsze zgłoszenia będziemy prezentować na naszych łamach*, aby były inspiracją dla innych.

Troska o dobro wspólne – nasz klimat, a także promocja własnych upraw są potrzebne, ważne i bezwzględnie konieczne. Zróbmy to razem! Zainspirujmy się!

Najciekawsze pomysły nagrodzimy też ekoprezentem – książkowym „Kalendarzem Biodynamicznym 2020". A wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć więcej o otwartych programach PZD odsyłamy na stronę www.pzd.pl

Zapraszamy!
Redakcja „Działkowca"

* Przesłanie zdjęć, opisów, relacji itp. jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezpłatną publikację. W przypadku wizerunku osób konieczna jest ich pisemna zgoda na publikację. Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres email) w celu realizacji publikacji na łamach miesięczników „działkowiec" i „Mój Ogródek" oraz fanpagach i stronach internetowych Wydawnictwa bądź przesyłki nagrody za publikację.
Fot. Shutterstock.com

 

 


MIESIĘCZNIK „DZIAŁKOWIEC” NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANYM PISMEM OGRODNICZYM!

 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis zbiera w sposób
automatyczny informacje i zamieszcza na
urządzeniach końcowych użytkowników pliki cookies.
Wydawnictwo "działkowiec" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bobrowiecka 1,
00-728 Warszawa; tel. 22 101-34-00; fax 22 101-34-20
NIP: 525-22-10-030, REGON: 017220636; KRS 0000010992, kapitał zakładowy 120 000 zł,